| Color | Blue With Mirror |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Features | Adjustable Shelf Height, Waterproof |
| Item Height | 23 in |
| Item Length | 22 in |
| Item Width | 5 in |
| Material | MDF |
| Mounting | Wall Mounted |
| Number of Items in Set | 1 |
| Room | Bathroom |
| Shape | Rectangle |
| Style | Modern |
| Suitable For | Bathroom |
| Type | Bathroom Cabinet |
Check the listing for details. Bathroom Wall Cabinet W/ Mirror Adjustable Shelf Space Saving Storage Organizer. Color: Blue With Mirror, Condition: New. Listed at 74.09 USD. Floating Shelves Over Toilet Wall Mounted Bathroom Organizer Shelf W/ Storage. Over Toilet Storage Rack 3 Tier Bathroom Organizer Shelves W/ Roll Holder Hooks. Strong Adhesive Bathroom Caddy 7 Shelf Organizer Waterproof Stainless Steel New.