| Brand | GDRASUYA10 |
|---|---|
| Country of Origin | Unknown |
| Warranty | 5 Years |
| Manufacturer Warranty | 10 Years |
| Highlights | Made of high quality material |
| Features✔✔✔ | Creative Design,Durable Material |
| Feature | Compact Design,Unique Appearance |
| After-sales Service | Yes👍 |
| Material | PVC |
| Style | Modern |
| Color | White |
| Shape | Rectangular |
| Assembly Required | No |
| Maximum Load-bearing Capacity | 5kg/11.02lbs |
| Net Weight | 4kg/8.82lbs |
| Gross Weight | 4.15kg/9.15lbs |
| Folded Product Width | 10cm/3.94 inches |
| Package Size | 75*15*15cm/29.53*5.91*5.91in |
| Product Size | 150*70*0.65cm/59.06*27.56*0.26in |
| Suitable For | Bathtub |
Check the listing for details. Bathtub Cover Foldable Bath Lid Insulation Dust Cover for Bathroom, Home, SPA. Color: White, Condition: New, Made in Unknown. Listed at 60.00 USD.