| Please Note | Delivery from the nearest warehouse in USA |
|---|---|
| Highlights | Long service life, Easy installation,Convenient Use,Easy Operation, Fast shipping |
| Features | Stable characteristics, high reliability, Long service life, Creative Design,Durable Material,Beautiful Appearance |
| Warranty | 3 years |
| Characteristic | Convenient Use,Easy Operation,Easy installation |
| Custom Bundle | No |
| Festures | Durable Material, Good quality |
| Brand | Unbranded |
| Room | Bathroom |
| Set Includes | 1 * Foldable Bath Cover |
| Style | Modern |
| Color | White |
| Material | PVC, Stainless Steel |
| Suitable For | Bathtub |
| Number of Tiers | 1 ( 1 ) |
| Mounting | Freestanding |
| Shape | Rectangle |
| Type | Bathtub Cover |
| Item Length | 160 cm |
| Item Height | 0.65 cm |
| Item Weight | 5.5kg/12.1 lbs |
| Item Width | 80 cm |
Check the listing for details. Bathtub Cover Folding Bath Lid Insulation Dust Cover for Bathroom, Home, SPA. Color: White, Condition: New. Listed at 65.07 USD.