| Color | Blue |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Country of Origin | China |
| Item Height | 9.7cm |
| Item Length | 80cm |
| Item Weight | 0.83 kg |
| Item Width | 11.5cm |
| Material | Silicone |
| Number in Pack | 1 |
| Room | Bathroom |
| Size | 80cmx9.7cmx11.5cm |
| Size(US) | 31.50x3.82x4.53inch |
| Suitable For | Bathtub |
| Type | Bathtub Splash Guard |
Check the listing for details. Bathtub Splash Guard Essentials Secure Attachment Multi Functional Silicone. Color: Blue, Condition: New, Made in China. Listed at 51.91 USD. 1 Bathtub Splash Guard for Tub. Stays firmly place on smooth tub surfaces, yet can be easily removed or repositioned as needed. Material: Silicone. 【Organized】More than just a barrier—use as a convenient storage shelf for toys, shampoo, or soap.