| Convention/Event | none |
|---|---|
| Item Thickness | 0.2 - 0.4 in |
| Shape | rec |
| Occasion | All Occasions |
| Size | 2"x3" |
| Item Length | 3 in |
| TV Show | Batman and Robin |
| Personalize | No |
| Style | Modern |
| Features | Souvenir |
| Featured Refinements | Refrigerator Magnet |
| Handmade | Yes |
| Item Width | 2 in |
| Movie | Batman |
| Attraction | none |
| Character | Batman |
| Color | Multicolor |
| Material | Metal |
| Franchise | Batman |
| Brand | Unbranded |
| Type | Fridge Magnet |
| Theme | Film & TV |
| Time Period Manufactured | 2020-Now |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Item Weight | 0.5 - 1 oz |
Check the listing for details. BATMAN 2 REFRIGERATOR MAGNET 2" X 3" WITH ROUNDED CORNER. Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 9.99 USD. 2 REFRIGERATOR MAGNET 2" X 3". The perfect addition to your magnet collection, or the perfect start for a new one. I CAN MAKE MAGNET FROM YOUR PHOTO. I CAN DO MAGNET ON ORDER. WITH ROUNDED CORNER.