| Country of Origin | China |
|---|---|
| Indoor/Outdoor | Indoor & Outdoor |
| Color | Gray |
| Material | Plastic |
| Item Length | 14 in |
| Vintage | No |
| Brand | Batman |
| Type | Standard Watering Can |
| Item Height | 9.5 in |
| Features | Reusable, Water Level Indicator |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Weight | 7 oz |
| Item Width | 3.5 in |
Check the listing for details. Batman Plastic Watering Can DC Comics Brand NEW Rare. Color: Gray, Condition: New, Made in China. Listed at 16.99 USD. Batman Plastic Watering Can DC Comics Brand NEW Rare