| Color | white |
|---|---|
| ItemWeight | 32 |
| Manufacturer | batsoeasy |
| Model | usb to dc 2 5 mm |
| PackageHeight | 16 |
| PackageLength | 152 |
| PackageQuantity | 1 |
| PackageWeight | 32 |
| PackageWidth | 80 |
| PartNumber | usb to dc 2 5 mm |
| Size | 10 centimeters |
| Brand | BATSOEASY |
| MPN | USB-to-DC2.5mm |
| UPC | 736067518973 |
Check the listing for details. BATSOEASY 2 Pack 2.7ft Replacement DC Charging Cable, 10 centimeters, White. Color: white, Condition: New. Listed at 8.45 USD. It is very convenient for you.