| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| Returns Accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | FEEKOR |
| Manufacturer Warranty | Yes |
| Manufacturer Part Number | DS7Z-10C679-A |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Type | Battery Current Sensor Cable Terminal End |
| Year | 2013-2019 |
| Package Size | 7 x 6 x 2 in |
| Superseded Part Number | DS7Z 10C679 A |
| Interchange Part Number | DS7Z10C679A |
Check the listing for details. Battery Current Sensor Cable Terminal End Fits for Ford Fusion 2013-2019. Condition: New. Listed at 37.67 USD. Store Home New Arrival Ending Soon Add to Favourites View Feedback Contact us Why Buy From us Items Description Strong Stability Made of High-Temperature and Corrosion-Resistant Materials, It Has Good Stability and Durability. They Can Work Normally In Various Extreme Environments, Ensuring Reliability. High Precision Measurement The Battery Current Sensor Cable Terminal End Has A High-Precision Measurement Function That Can Accurately Measure The Current Value of The Battery, Helping Users Understand The Usage of The Battery. Note: Please Take a Look at Your Old One Before Ordering. Please Be Very Careful to Check Our Photos, Make Sure The Photos Showed Is The Same as You Wanted. If You Are Unsatisfied with The Received Item or Have Any Issues, Please Contact Us Directly for Communication, Instead of Directly Opening A Dispute on The Ebay Platform. We Will Make Every Effort to Provide You with The Best Possible Solution. Fit for: 2013-2019 Lincoln MKZ 2015-2019 Ford F150 2016-2019 Ford Edge 2013-2019 Ford Fusion Package Included: 1 x Battery Current Sensor Cable Terminal End as the first picture shows Delivery details Payment Terms of sales About us Contact us Delivery details Usually, Item will be shipped within 1 working day after full payment is received. Normally, you will receive the item in 5-7 days. Please contact us if you don’t receive the items after 8 working days after the payment. We ship the item to the given address in your order. Please make sure the address in your order is correct. Any non-received item caused by invalid address that left in your order is not in our full refund or replacement policy. Payment We accept multi way of payment, such as PayPal, Apple pay, credit card etc. After you place the order, please finish the payment a.s.a.p. Terms of sales The buyer has 30 days to return the item for refund or replacement. The shipping fees will be on seller or buyer according to the reasons of the returned purchase. The returned product must be under resalable condition and with original package. About us We are a professional worldwide wholesale auto parts company. We specialize in auto accessories for cars, trucks, motorcycles, ATV, UTV, ships, speedboats, furniture and gardening (lawn mowers, fellers, chainsaws, generators, car washers, etc.)Our professional team dedicated to provide high quality products for the most competitive prices and excellent service! Contact us If there is any question or problem, please feel free to contact us by eBay message, normally we get back to you within 24 hours, with our professional team we will provide the best service that we can. Copyright © 2023, feekor All Rights Reserved