| UPC | 753070690144 |
|---|---|
| Brand | Cameron Sino |
| Type | Speaker |
| Compatible Brand | Marshall |
| Compatible Model | Kilburn |
| MPN | TFI865O-2200-1S4PA |
| Voltage | 14.4V |
| Chemical Composition | Li-ion |
| Capacity | 2600mAh |
| Amp Hours | 2600mAh |
| Color | Black |
| Manufacturer Warranty | 1 year |
| Charger Included | No |
Check the listing for details. Battery for Marshall Kilburn. Color: Black, Condition: New. Listed at 26.14 USD. UPC 753070690144 Brand Cameron Sino Type Speaker Compatible Brand Marshall Compatible Model Kilburn MPN TFI865O-2200-1S4PA Voltage 14.4V Chemical Composition Li-ion Capacity 2600mAh Amp Hours 2600mAh Color Black Manufacturer Warranty 1 year Charger Included No Manufacturer Warranty 1 year Charger Included No .