| Material | Metal |
|---|---|
| Brand | Baxton Studio |
| Model | 256-21003-5386-5387-CYMX |
| MPN | 256-21003-5386-5387-CYMX |
| Color | Brown |
| Type | Pub Tables |
| Style | Modern |
| Item Height | 36" |
| Item Width | 48" |
| Item Length | 30" |
| Category | Pub Tables |
| California Prop. 65 Warning | Yes |
| Upholstery Fabric | Metal |
| Set Includes | Baxton Studio Vintner Brown and Black Pub Table with Built-In Win |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Metal |
| Firmness | Metal |
| Frame Material | Metal |
| Department | Pub Tables |
| Compatible Brand | Baxton Studio |
| Product | Baxton Studio Vintner Brown and Black Pub Table with Built-In Win |
| Installation | Yes |
| UPC | 193271478880 |
Check the listing for details. Baxton Studio Vintner Brown and Black Pub Table with Built-In Wine Cage. Color: Brown, Condition: New. Listed at 193.10 USD. Organize your space with a beautiful and practical lynchpin through the stunning Vintner pub table. Industrial Pub Table. Two (2) built-in stemware racks organize champagne and wine Glasses.