| License Category | BUsiness to Consumer |
|---|---|
| Minimum RAM | 2 GB |
| MPN | XB11151000-EN |
| For Operating Systems | Windows 7 or later, Mac OS 10.14 or later, Android 9 or later, iO |
| Shipping Cost | Free Shipping |
| Brand | BitDefender |
| Type | Antivirus/Internet Security |
| Format | Product Key- Physical Delivery |
| Language | English |
| Minimum Hard Drive Space | 20 GB |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Model | Bitdefender Family Pack |
| Minimum Processor Speed | 2 GHz |
| Number of Devices | 15 |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Bitdefender Family Pack Compatible with Android, Windows, Mac, iOS for 15 1 Year. Condition: Brand New, Made in United States. Listed at 79.99 USD. Brand new I can send code