| License Category | BUsiness to Consumer |
|---|---|
| Minimum RAM | 2 GB |
| MPN | 5949958021956 |
| Shipping Cost | Free Shipping |
| For Operating Systems | Windows 7 or later, Mac OS 10.14 or later, Android 9 or later, iO |
| Brand | BitDefender |
| Type | Antivirus/Internet Security |
| Format | Product Key- Physical Delivery |
| Language | English |
| Minimum Hard Drive Space | 20 GB |
| Model | Bitdefender Small Office Security |
| Minimum Processor Speed | 2 GHz |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Number of Devices | 10 |
Check the listing for details. Bitdefender Small Office Security - 2-Year 10 Device. Condition: Brand New. Listed at 199.00 USD. Bitdefender Small Office Security based on the Best Antivirus technology for Microsoft® Windows and protects against Viruses, Worms, Trojans, Spyware, Adware, Keyloggers, Rootkits, phishing and much more.