| Materials sourced from | Unknown |
|---|---|
| Custom Bundle | No |
| MPN | BT11021000 |
| Item Length | 4.7 in |
| For Operating Systems | Android, Windows |
| Brand | BitDefender |
| Type | Anti-Spyware, Antivirus/Internet Security, Firewall, VPN Firewall |
| Language | English |
| Manufacturer Warranty | NONE |
| Item Height | 11.5 in |
| Model | Bitdefender BOX |
| Number of Devices | 2 |
| Item Width | 5.6 in |
Check the listing for details. BitDefender Smart Home Cybersecurity Hub BOX 2 BT11021000 Tested Works. Condition: Like New. Listed at 50.42 USD.