| User Type? | NEW Bitdefender User |
|---|---|
| License Category | Retail |
| Minimum RAM | 2 GB |
| For Operating Systems | Android, Mac, Windows, Microsoft Windows 11, Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 8.1 |
| Brand | BitDefender |
| Type | Anti-Spyware, Antivirus/Internet Security, Firewall, VPN Firewall |
| Format | Download |
| Language | English, French, Multilingual |
| Minimum Hard Drive Space | 2 GB |
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
| Model | Bitdefender Total Security |
| Minimum Processor Speed | 2 GHz |
| Number of Devices | 1 |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Bitdefender Total Security 2026 3 Years 1 Device (Windows,MAC,ANDROID). Condition: Brand New, Made in United States. Listed at 54.99 USD. Bitdefender Total Security Protection. Compatible withWindows,MAC,Android,iOS. Get advanced protection for all your devices withBitdefender Total Security – a comprehensive cybersecurity solution trusted worldwide.