| User Type? | NEW Bitdefender User |
|---|---|
| Shipping Method | Physical Delivery |
| VPN Allowance | LIMITED to 200Mb per day per device |
| License Category | Retail |
| Minimum RAM | 2 GB |
| Shipping Format | Physical Delivery |
| Shipping Cost | Free Shipping |
| For Operating Systems | Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 8.1, Android, Windows, Microsoft Windows 11, iOS, Apple MAC OS |
| Subscription Renewals | Contact seller BEFORE your purchase |
| Brand | BitDefender |
| Type | Anti-Spyware, Antivirus/Internet Security, Firewall, VPN Firewall |
| Format | Physical Delivery |
| Minimum Hard Drive Space | 2 GB |
| Language | English, French, German, Greek, Italian, Japanese, Multilingual, Spanish |
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
| Item Height | 2 |
| Model | Bitdefender |
| Minimum Processor Speed | 2 GHz |
| For 3 years 6 devices | You will get TWO 3 years 3 devices subscriptions |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Number of Devices | 6 |
| Item Width | 2 |
Check the listing for details. Bitdefender Total Security - 3 Years 6 Devices Windows,MAC, Android Compatible. Condition: Brand New. Listed at 120.00 USD. 🛡️Bitdefender Total Security – All-in-One Protection for Windows, Mac & Android. 🆕Available ONLY for New Bitdefender Users. You’re good to go! No previous account or trial use. → Already used Bitdefender?.