| Material | Metal |
|---|---|
| Brand | ZUO |
| Model | 110406 |
| MPN | 110406 |
| Color | Black |
| Type | Dining Tables |
| Style | Modern |
| Item Height | 42" |
| Item Width | 24" |
| Item Length | 24" |
| Category | Dining Tables |
| Upholstery Fabric | Metal |
| Set Includes | Bite Bar Table Black & Bronze |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Metal |
| Firmness | Metal |
| Frame Material | Metal |
| Department | Dining Tables |
| Compatible Brand | ZUO |
| Product | Bite Bar Table Black & Bronze |
| Installation | Yes |
| UPC | 842896180035 |
Check the listing for details. Bite Bar Table Black & Bronze. Color: Black, Condition: New. Listed at 352.50 USD. Rubber feet protect floor from scratches. Color/Finish: Black & Bronze. Assembly required.