| Title | Bitty POP! Arcade Cabinet: Star Wars - Luke (8bit) |
|---|---|
| Release Date | 07/10/2025 |
| Item Height | 209mm |
| Item Width | 76mm |
| Item Weight | 70g |
| Age Level | Ab 3 Jahren |
| Character | Luke |
| Colour | Multicolor |
| Item Length | 260mm |
| Material | Vinyl |
| Number of Pieces | 1 |
| UPC | 0889698855457 |
| Brand | Funko |
| Series | Star Wars |
| Type | Vinyl Figure |
| Theme | Movies |
| Collection | Star Wars |
| MPN | 85545 |
| Franchise | Star Wars |
| Product Line | Multiple |
Check the listing for details. Bitty POP! Arcade Cabinet: Star Wars - Luke (8bit). Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 14.94 USD. Title: Bitty POP! Arcade Cabinet: Star Wars - Luke (8bit). Bitty POP! Character: Luke. Age Level: Ab 3 Jahren. Type: Chibi Characters. Item Weight: 70g. Material: Vinyl.