| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Control Distance | 30m / 98.4ft |
| Item Type | Basketball Scoreboard |
| Material | ABS |
| Size | Approx. 250x375x23mm |
| Type | Basketball Scoreboard |
| Visible Distance | 21m / 68.9ft |
| Weight | Approx. 1708g / 60.2oz |
| UPC | 7392518485787 |
Check the listing for details. ‵ Black 11 Position Basketball Scoreboard Battery Powered LED Digital. Condition: New. Listed at 154.16 USD. Battery Powered: The scoreboard is battery powered and requires 3 batteries, the scoreboard can also be plugged in and used directly. Item Type: Basketball Scoreboard. Product Size: Approx. 250x375x23mm / 9.8x14.8x0.9inItem Type: Basketball Scoreboard.