| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Cable lenght | Approx.55mm |
| Color | Black |
| Inner diameter | 22mm |
| Manufacturer Warranty | Yes |
| Material | CNC aluminum-alloy |
| Volatge | 12V |
| UPC | 933843685533 |
Check the listing for details. Black 22mm CNC Aluminium-Alloy Motorcycle ATV 3-Button Switch Handle Grips Reset. Color: Black, Condition: New. Listed at 47.44 USD. The casing is made from CNC machined billet aluminium reflective black/mirror polished finished surface. Case Material: CNC aluminum-alloy . The compact design casing permits mounting two or more units on one handle bar.