| Brand | Limbsaver Comfort-Tech |
|---|---|
| Garden Tool Accessory Type | Other Accessory |
| Material | Plastic |
| Product Weight (lb) | .13 lb |
| Returnable | 90-Day |
| Manufacturer Warranty | Limited lifetime warranty |
| Product Depth (in) | .19 in |
| Product Height (in) | 24 in |
| Product Width (in) | 1.5 in |
| UPC | 7445050293256 |
Check the listing for details. Black 24 In. Grip-Wrap Isolator Power Tool Comfort Wrap. Condition: New. Listed at 14.56 USD. The non-slip NAVCOM material with tentacle design ensures a consistent grip in wet weather conditions, or when the dust is flying. Black 24 In. Grip-Wrap Isolator Power Tool Comfort Wrap. Garden Tool Accessory Type Other Accessory.