| Pattern | Solid |
|---|---|
| Color | Black |
| Number of Panels | 3 |
| Material | Plastic |
| Item Length | 102 in |
| Additional Parts Required | No |
| Orientation | Vertical |
| Mounting | Free Standing |
| Brand | Grezone |
| Type | Room Divider |
| Department | Kids, Teens, Adults |
| Unit Type | Unit |
| Care Instructions | Easy Care |
| Customized | No |
| Item Height | 71 in |
| Model | EBAY-LZ3WJPFHEI |
| Style | Modern |
| Theme | Classic |
| Features | Foldable |
| Room | Any Room, Bathroom, Bedroom, Office |
| Country of Origin | China |
| Item Width | 19.7 in |
| Item Weight | 18 lb |
| Product Line | Home |
| UPC | 737547698444 |
Check the listing for details. Black 3 Panel Room Divider Privacy Screen Portable Folding Partition for Office. Color: Black, Condition: New, Made in China. Listed at 49.99 USD. Let your imagination run wild and explore the possibilities!