| Shape | Rectangular |
|---|---|
| Bowl Shape | Rectangular |
| Color | Black |
| Material | Granite |
| MPN | AB3322UM-BLA |
| Item Length | 33 in |
| Mounting | Undermount |
| Brand | Alfi |
| Type | Undermount |
| Item Height | 9.5 in |
| Model | AB3322UM-BLA |
| Style | Modern |
| Room | Kitchen |
| Item Width | 19.38 in |
| UPC | 811413025043 |
Check the listing for details. Black 33" Single Bowl Undermount Granite Composite Kitchen Sink AB3322UM-BLA. Color: Black, Condition: New. Listed at 230.99 USD.