| Riser Height | 4.5" |
|---|---|
| Color | Black |
| Items Included | 2x 4.5" tall Handlebar Risers |
| STYLE | Custom Replacement |
| Material | Aluminum |
| Placement on Vehicle | Front |
| Fit | For 1" Handlebars - 3-1/2" On-Center Mounts |
| Brand | Unbranded |
| Type | Handlebar Riser Set |
| Fitment | For Dyna Street Bob Softail FLSTC FXSTC Sportster 883 1200 |
| Features | Durable, Easy Installation |
| SIZE OF BAR | 1" |
Check the listing for details. Black 4.5" Straight Handlebar Risers For Harley Super Glide Softail Deluxe FLSTN. Color: Black, Condition: New. Listed at 40.10 USD. 2x 4.5" tall Handlebar Risers. Type: Handlebar Riser. This item fits Harley models with 1" (at the center) handlebars. Color: Black. Compatibility is for reference only. We Process Orders VERY Quickly!