| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Model | 625 |
| Country/Region of Manufacture | Unknown |
| Custom Bundle | No |
| Item Height | 55" |
| Item Width | 1/8" |
| Compatible Brand | Shimano |
| Material | Plastic |
| Position | Rear |
| Number of Items | 1 |
| Compatible Model | none |
| Color | Black |
| Part Type | Brake Cable Housing |
| MPN | Does Not Apply |
| Compatible Bike Type | Universal |
| Item Length | 55" |
| UPC | Does not apply |
| Item Weight | 2.6 ozs |
| Set Includes | Cables |
| Brand | Unbranded |
| Manufacturer Warranty | None |
| Item Diameter | 1/8" |
Check the listing for details. BLACK 55" BICYCLE CABLE HOUSING SHEATH PART 625. Color: Black, Condition: New other (see details). Listed at 7.99 USD. You are viewing a new old stock black bicycle cable cover/sheath/housing. This sheath is 55" in total length. Welcome to our eBay store! Thank you for choosing bicyclewheels2. We have over 200,000 individual items for sale from our warehouse. We can sell wholesale parts, as many or as few as you need. If you have a large order, please contact us through eBay messages. We do allow local pick-up of items purchased. Please contact us within 2 days of purchase to set up a pick-up time. Enjoy the experience of browsing our great quality items at our low prices.We appreciate all of our customers, so if there is a problem with your order, please contact us through eBay before leaving negative feedback. We will get back to you within 24 hrs (except on weekends). We Will Make It Right! 100% Satisfaction Guaranteed! We are human and we can make mistakes.Check out my other items and my store!Be sure to add me to your favorites list!Our FREE shipping is for the lower 48 United States only. Customers located in AK, HI, or PR please message us with a full shipping address for a quote on shipping. We need to ship these items priority to get your items to you in a timely manner. Listing and template services provided by inkFrog