| Qty | 1PC |
|---|---|
| Power Source | LED |
| Item Length | 4 cm |
| Item Height | 3 cm |
| Voltage | Not specified |
| Item Width | 2.3 cm |
| Lighting Technology | LED |
| Operating Range | Not specified |
| Color | Black |
| Material | ABS |
| Type | Clip Lamp |
| Item Weight | Not specified |
| Brand | Unbranded |
Check the listing for details. Black ABS Eyeglass Clip Lamp LED Light with Humanized Convex Light Barrier. Color: Black, Condition: New. Listed at 8.92 USD. Eye-Friendly Design: Equipped with a humanized convex light barrier, this lamp minimizes glare and protects your eyes from harsh light, providing a comfortable reading experience. 1/3 x Pair of Eyeglass Clip Lamp.