| Pack of Quantitys | 1pcs |
|---|---|
| Size | 200x200x1mm |
| Brand | Unbranded |
| Thickness | 1mm,2mm,3mm,4mm,5mm,6mm |
| Colour | Black |
| Plastic Colour | Black |
| Plastic Type | ABS |
| Sheet Length | 200-300mm |
Check the listing for details. Black ABS Plastic Sheet Panel DIY Model Craft 1/2/3/4/5/6mm Thick Various Size. Color: Black, Condition: New. Listed at 5.44 USD. Thickness: 1mm,2mm,3mm,4mm,5mm,6mm. Colour: Black. Good Good quality.