| Attachment Style | Handlebar Mount |
|---|---|
| Item Length | 8.3 cm |
| Number of Items | 1 |
| Item Width | 3.7 cm |
| Part Type | Hub |
| Color | Black |
| Material | Alloy |
| Set Includes | Bicycle handlebar mount |
| Compatible Bike Type | Road bike |
| Item Weight | 70 g |
| Brand | Unbranded |
Check the listing for details. Black Alloy Handlebar Mount Adjustable for Cycling Computers and Speedometers. Color: Black, Condition: New. Listed at 14.81 USD. 1 Bicycle handlebar mount. The stopwatch is placed in front of the handlebars, and the Angle can be adjusted at will to facilitate viewing the riding data and improve the safety and portability of the riding.