| * Feature * | Compact Design,Unique Appearance |
|---|---|
| Country of Origin | Unknown |
| Feature 2 | Fast Shipping |
| Brand | Unbranded |
| Item Height | 127cm/50in |
| Item Length | 40cm/15.75in |
| Item Width | 40cm/15.75in |
| Number of Shelves | 4 |
| Type | Bookcase |
| Material | PVC Paint-free Board |
| Color | Black |
| Shape | Rectangular |
| Set Includes | 1* Four-tier Rotating Bookshelf, 1 Pair* Gloves, 1* Sandpaper, 1* English Installation Instruction |
| Style | Modern |
| Features | 360° Rotating |
| Mounting | Free Standing |
| Room | Bedroom, Home Office/Study, Living Room |
| Assembly Required | Yes |
Check the listing for details. Black Bookcase Storage Shelf 360° Rotating Bookshelf Freestanding Display Rack. Color: Black, Condition: New, Made in Unknown. Listed at 78.59 USD. Rotating Bookshelf, 360° Revolving Bookcase, Display Book Shelf. Robust and Durable: Carved from durable PVC eco-friendly paint-free board, it is formaldehyde-free and odorless, ensuring that the bookshelf is sturdy, stable, and healthy.