| Plug Type | United States |
|---|---|
| Number of Outlets | 6 |
| Type | SURGE SUPPRESSOR |
| Features | On/Off Switch |
| Maximum Input Current | 11-15 A |
| Input Voltage | 120 V |
| MPN | SP187A |
| Output Voltage | 120 V |
| Brand | BLACK BOX |
Check the listing for details. 🤓 BLACK BOX TRANSIENT VOLTAGE SURGE SUPPRESSOR COMPUTER GRADE SP187A 15A 120VAC. Condition: Used. Listed at 31.49 USD. ORDERS PUT IN BEFORE 12PM WILL GO OUT. 400 VOLT PEAK L-N ; N-G ; L-G.