| color | WFH-204B |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Ultraviolet wavelength | 254nm,365nm |
| Product name | Three-use Black box UV analyzer |
| Voltage | 220V |
| Ultraviolet filter size | 50*150mm |
| Lamp tube pressure | 50V±10V |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Model Number | WFH-203B |
Check the listing for details. Black Box WFH-203B UV Analyzer Lab Three-use UV Light Fluorescent Detector 220V. Color: WFH-204B, Condition: New. Listed at 122.20 USD. UV analyzer 1. Ultraviolet filter size: 50x150mm.