| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Ultraviolet wavelength | 254nm,365nm |
| Product name | Three-use Black box UV analyzer |
| Voltage | 220V |
| Ultraviolet filter size | 50*150mm |
| Lamp tube pressure | 50V±10V |
| UPC | 168764575971 |
| Model Number | WFH-203B |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Black Box WFH-203B UV Analyzer Lab Three-use UV Light Fluorescent Detector 220V. Condition: New, Made in China. Listed at 363.32 USD. UV analyzer 1. Ultraviolet filter size: 50x150mm. Ultraviolet wavelength: 254nm, 365nm. Lamp tube pressure: 50V±10V.