| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Color | Black+Brown |
| Item Length | 124cm/48.8in |
| Type | Laptop Stand |
| Features | With Shelves |
| Material | MDF Board, Carbon Steel |
| Handle Material | MDF Board, Carbon Steel |
| Style | Classic |
| Mounting | Free Standing |
| Department | Adults |
| Assembly Required | Yes |
| Additional Parts Required | No |
| Process | High-temperature Paint Baking |
| Mount Type | Desktop |
| Number of Items | 1 |
| Carbon Steel Square Tube Thickness | 0.8mm/0.03in |
| Left Shelf Size(L*W) | 15*20cm/5.9*7.9in |
| Left Compartment Height | 28cm/11.2in |
| Right Shelf Length | 30cm/11.8in |
| Right Compartment Size(L*H) | 30*13.5cm/11.8*5.3in |
| Middle Shelf Length | 70cm/27.5in |
| Middle Compartment Size(L*H) | 70*50cm/27.5*19.7in |
Check the listing for details. Black& Brown 48.8in MDF Board& Carbon Steel Computer Desktop Display Bookshelf. Color: Black+Brown, Condition: New. Listed at 57.47 USD. Material: MDF Board, Carbon Steel. MDF Board Thickness: 16mm/0.63in. 1 Computer Desktop Bookshelf. If you are facing the challenge of maintaining a clutter-free desktop, you can consider our functional computer desktop bookcase.