| Power Source | Electric |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Item Depth | 11.6 in |
| Completion Time | 15 minutes (self-cleaning) |
| Brand | LIFERECORD |
| Type | Countertop Ice Maker |
| Item Height | 12.5 in |
| Model | NAKZ00210001 |
| Features | Portable, Self-cleaning, Add Water Indicator, Ice Full Indicator, Optional Ice Cube Size |
| Number of Items | 1 |
| Item Width | 8.8 in |
| Number of Settings/Programs | 2 |
Check the listing for details. Black Countertop Ice Maker, Portable, 2 Ice Cube Sizes, Self-Cleaning, Compact. Color: Black, Condition: Used. Listed at 50.00 USD. Black Countertop Ice Maker, Portable, 2 Ice Cube Sizes, Self-Cleaning, Compact