| Installation | Freestanding |
|---|---|
| Door Style | Single Door |
| Color | Black |
| MPN | BCFA27B |
| Item Depth | 18.7 in |
| Brand | BLACK+DECKER |
| Number of Shelves | 2 |
| Type | Table Top/Mini Fridge |
| Defrost Method | Manual Defrost |
| Capacity | 2.7 Cu. Ft. |
| Item Height | 18 in |
| Model | BCFA27B |
| Number of Doors | 1 |
| Features | Adjustable Shelves |
| Finish | Matte |
| Item Width | 17 in |
| Number of Freezer Compartments | 1 |
| Power | 115 W |
Check the listing for details. BLACK+DECKER BCFA27B 2.7 Cu. Ft. Mini Fridge Black Adjustable Shelves. Color: Black, Condition: Open box. Listed at 85.00 USD. BLACK+DECKER BCFA27B 2.7 Cu. Ft. Mini Fridge Black Adjustable Shelves