| Material | Wood |
|---|---|
| Brand | Bowery Hill |
| Model | BH-4752-1970630 |
| MPN | BH-4752-1970630 |
| Color | Gray |
| Type | End Tables |
| Item Height | 25" |
| Item Width | 26" |
| Item Length | 24" |
| Category | End Tables |
| Fabric | Wood |
| UPC | 198508117105 |
Check the listing for details. Bowery Hill Modern / Contemporary Engineered Wood End Table in Gray. Color: Gray, Condition: New. Listed at 224.86 USD. Material: Pine Veneers, Pine Wood, and Engineered Wood. Crossbuck styling adds striking flair. Finish: Gray.