| Material | Engineered Wood |
|---|---|
| Brand | Bowery Hill |
| Model | BH-4752-1962552 |
| MPN | BH-4752-1962552 |
| Color | Brown |
| Size | Full Size |
| Type | Headboards |
| Style | Modern |
| Item Height | 53" |
| Item Width | 59" |
| Item Length | 7" |
| Category | Headboards |
| UPC | 195493151251 |
Check the listing for details. Bowery Hill Modern Engineered Wood Full Bookcase LED Headboard in Brown. Color: Brown, Condition: New. Listed at 371.99 USD. Case in point: the Bowery Hill full bookcase headboard. A refined take on barn board beauty, its complex, replicated wood grain showcases hints of burnt orange and teal tones for a sense of weatherworn authenticity.