| Country of Manufacture | Taiwan |
|---|---|
| Material | Wood |
| Brand | Bowery Hill |
| Model | BH-4752-1589284 |
| MPN | BH-4752-1589284 |
| Color | Cappuccino |
| Type | Console Tables |
| Style | Modern |
| Item Height | 30" |
| Item Width | 40" |
| Item Length | 16" |
| Category | Console Tables |
| California Prop. 65 Warning | Yes |
| Fabric | Wood |
| UPC | 195493338904 |
Check the listing for details. Bowery Hill Modern Pedestal Console Table in Cappuccino. Color: Cappuccino, Condition: New. Listed at 151.47 USD. A dark, rich cappuccino finish covers this Wood Top Sofa Table. With a sturdy pedestal base, this piece will be a durable, stylish addition to your living room. The bottom lip along the base adds a nice accent to the pedestal base.