| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Expiration Date | No |
| Custom Bundle | No |
| Color | White |
| Fit For | bathroom or kitchen |
| Material | ABS |
| Set Includes | Hand Sanitizer |
| MPN | 2720-12 |
| Modified Item | No |
| Mounting | Wall Mounted |
| Brand | Unbranded |
| Type | Soap/Hand Sanitizer Dispenser |
| Department | All |
| Powered By | 4 or 8 AA batteries (not include) |
| Capacity | 1000ML |
| Assembly Required | No |
| Voltage | DC 6V |
| Style | Modern |
| Features | Automatic |
| Sensing Range | 3-10cm |
| Room | Any Room |
| Drop volume | .7ml or 1.4ml |
Check the listing for details. Automatic Soap/Alcohol Sanitizer Dispenser 1000 ML Hands-Free Sensor Wall Box 8. Color: White, Condition: New. Listed at 74.00 USD. Automatic Liquid Soap/Alcohol Sanitizer Dispenser 1000 ML Hands-Free Sensor Wall. Box of 8 Free Shipping and returns! Requires batteries