| Country of Origin | United States |
|---|---|
| Brand | FLEX SLS |
| Operating Temperature | -30 - 50°C |
| Type | Clear VU Lighting |
| Unit Type | Unit |
| Input Power | 60W |
| Voltage | 21-28VDC |
| MPN | FM30A |
| Color Temp | ~5000K |
| Unit Quantity | 1 |
Check the listing for details. (Box of 4) FLEX SLS FM30A Temporary Construction LED Lighting System 15567. Condition: New – Open box, Made in United States. Listed at 247.80 USD. For YOU, we constantly strive to find ways to improve our performance. 1 00% Genuine U S A S E L L E R.