| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Number of Items in Set | 2 |
| Pattern | Curly design and stripes |
| Type | Storage Box |
| Shape | Hexagon six-sided |
| Capacity | Medium |
| Item Height | 6 in |
| Color | Gold & Purple |
| Material | Cardboard |
| Features | Stackable |
| Item Length | 9 in |
| Item Width | 9 in |
Check the listing for details. Boxes two stacking hexagon storage sturdy 9"x6" purple gold curliques stripes. Color: Gold & Purple, Condition: Used. Listed at 10.00 USD. Purple with gold accents, curliques and stripes with a shiny finish. Two brightly colored cardboard stacking boxes.