| Brand | Eaton |
|---|---|
| Number of Terminals | 21 |
| Product Weight (lb) | 0.24 lb |
| Returnable | 90-Day |
| Certifications and Listings | UL Listed |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Product Depth (in) | 1 in |
| Product Width (in) | 2 in |
| UPC | 726084894013 |
Check the listing for details. BR and CH 21 Terminal Plug-On Neutral Ground Bar. Condition: New. Listed at 17.19 USD. Compatible with CH and BR type plug-on neutral breaker boxes. New features that help ensure an aesthetically clean and professional installation. We're happy to help. We do not accept P.O. Boxes. Features 1-3/4 in.