| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Manufacturer | BraceAbility |
| PartNumber | 10A1801-2PK |
| Color | White. |
| Modified Item | No |
| Material | Cotton, Polyester, Lycra, Spandex Blend |
| Size | High-Top (Pack of 2) |
| PackageHeight | 36 |
| PackageLength | 11.2 in |
| PackageWidth | 4.7 in |
| PackageWeight | 1.4 in |
| MPN | 10A1801 |
| Brand | BraceAbility |
Check the listing for details. BraceAbility Replacement Sock Liner for High-Top 2 Pack, White. Color: White., Condition: New with tags. Listed at 4.95 USD. Sock Liner for Cam Walker Boot 2-Pack One size Brand new.