| Measurement System | Metric |
|---|---|
| Item Length | 4 cm |
| Measurement Provided | Dimensions |
| Item Height | 4 cm |
| Features | Easy to mount |
| Sport/Activity | Cycling |
| Item Width | 4 cm |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Type | Phone Holder Module |
| Brand | Unbranded |
Check the listing for details. Bracket Holder Phone Computer Cycling GPS Mount Plastic Part Practical. Color: Black, Condition: New. Listed at 12.84 USD. Cycling Phone Holder Module fits for Garmin Edge Mount. 1 Module ( Bracket is Not included). Notes: The real color of the item may be slightly different from the pictures shown on website caused by many factors such as brightness of your monitor and light brightness.