| Brand | BRADLEY |
|---|---|
| MPN | S09-010A |
| California Prop 65 Warning | N |
| Country of Origin | ZZ |
| Model | S09-010A |
| Size | 4 in |
| Material | Steel |
| Restricted Sale Item Code | A9 |
| Type | Plumbing Repair & Maintenance > Plumbing Parts & Accessories > Wa |
| Weight | 0.3000 |
| Length | 4.000 |
| Width | 4.000 |
| Depth | 4.000 |
| Features | Powdered Soap Valve, For Use With 4DU51 - 4DU66, 2YB10 - 2YB14, 1 |
| Battery Included | No |
Check the listing for details. Bradley S09-010A Powdered Soap Valve. Width: 4.000, Condition: New, Made in ZZ. Listed at 79.59 USD. Light Industrial. & Recepticles. Electrical Outlets. and Enclosures. Electrical Boxes. General Purpose. & Industrial.