| Color | White |
|---|---|
| Size | 120X1cm |
| Brand | None |
| MPN | LLYGIHYYNL9641cfb5446183 |
| Model | HC |
| Material | ABS, Rubber |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Part Type | as the picture |
| Item Length | 120.00cm |
| Item Height | 1.00 |
| Item Width | 1.00cm |
| Item Weight | 67.00 |
| Manufacturer Warranty | 30 days |
| Feature | brake bleeder tube |
Check the listing for details. Brake Bleeder Hose 1.2m Replacement Tool Car Modification Tool. Color: White, Condition: New. Listed at 18.04 USD. This brake bleeder hose is made of premium material, which can withstand long-lasting use. Features the ABS and rubber material, which has high durability, not easy to deform. Bicycle Crankset Single Speed Crankset Set 42 Tooth Bicycle Crank Arm Set Chain.