| Color | J05A |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Part Type | / |
| Material | Resin, Metal |
| Set Includes | 1 * Pair of Pad |
| Number of Items | 1 |
| Package Contents | 1 * Pair of Pad |
| Size | 40 * 33mm, 35 * 37mm, 39 * 36.6mm |
| Item Weight | 23.7g, 18.3g, 24.6g |
Check the listing for details. Brake Pad Tool Accessories Consistent Fast Bedding Front High Power Rear. Color: J05A, Condition: New. Listed at 10.28 USD. Special resin provides consistent, high power, fast bedding, and strong bite. Made for all weather conditions, in the rain or mud or with dry dirt. Compatible with BR-M9000, BR-M9020, BR-M8000, BR-M785, BR-M675, BR-M615 and more, upgrade your bike's braking power.