| Auto Part Position | Rear |
|---|---|
| Compatible with Vehicle Type | Car, Truck |
| Model Number | PD1033A |
| Manufacturer Part Number | PD1033A |
| Global Trade Identification Number | 00008536466222 |
| Included Components | Disc Brake Pad Set |
| Item Weight | 1.5 Pounds |
| Specification Met | OEM |
| Material Type | Stainless Steel |
| Item Length | 1 |
| Item Height | 1 |
| Item Width | 1 |
| Size | PD1033A |
| Style | TQ - Ceramic |
Check the listing for details. Brake ThermoQuiet Disc Brake Pad Set PD1033A TQ - Ceramic. Condition: New. Listed at 39.38 USD.