| Country of Origin | United States |
|---|---|
| Features | One of a Kind (OOAK) |
| Region of Origin | Florida, USA |
| Personalize | Yes |
| Handmade | Yes |
| Item Width | 3/4" |
| Item Length | 18 in |
| Item Height | 2 3/4" |
| Size | Large |
| Material | Wood |
| Year of Production | 2024 |
| Personalization Instructions | After placing your order please contact me at mcarrie1225@gmail.com to let me know your home location and your dream destinations. I will confirm the details to ensure there are no mix ups. |
| Style | Caribbean |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Unit of Sale | Single Piece |
| Theme | Art |
| Type | Post Mount sign |
Check the listing for details. Brand new 11 board post mount sign.. Condition: New, Made in United States. Listed at 135.00 USD. Set of eleven signs. These signs are hand painted with two coats. They are finished with a clear sealer for long wear. Holes are predrilled and screws provided for mounting.