| Series | Apple iPad |
|---|---|
| Unit Type | Unit |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Network | Unlocked |
| Connectivity | Bluetooth |
| Features | Bluetooth |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Processor | Hexa Core |
| Screen Size | 12.9 in |
| RAM Size | 4 GB |
| Color | Gray |
| Internet Connectivity | Wi-Fi + 4G |
| Processor Speed | 2.38 GHz |
| Brand | Apple |
| Type | Tablet |
| Display Type | IPS LCD |
| Maximum Resolution | 2732 x 2048 |
| Model | Apple iPad Pro 12.9-inch (2nd generation) |
| Processor Model | Apple A10X Fusion |
| Operating System | iOS |
| Storage Capacity | 512 GB |
Check the listing for details. Brand New. Color: Gray, Condition: Used. Listed at 250.00 USD. Used but is brand new