| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Color | Black |
| Material | Textile leather |
| MPN | Does not apply |
| Gender | Unisex |
| Item Length | 6 in |
| Suitable for | Glasses, Reading Glasses, Sunglasses |
| Brand | ESCADA |
| Personalize | No |
| Department | Unisex |
| Type | Hard Case |
| Item Height | 2 in |
| Theme | luxury Brand |
| Personalized | No |
| Features | Felt Lining |
| Item Width | 3 in |
Check the listing for details. BRAND NEW!! AUTHENTIC ESCADA Hard Eyeglasses Case with Cloth!. Color: Black, Condition: New. Listed at 25.00 USD. BRAND NEW!! AUTHENTIC ESCADA Hard Eyeglasses Case with Cloth! Includes:Escada CaseEscada Cleaning ClothAuthenticity Card Product Details:Brand: Escada Color: Black